Asset 1

Postaw na unikalny Key Visual

Key visual (KV) to powtarzające się elementy graficzne w komunikacji marketingowej firmy w ramach prowadzonej kampanii reklamowej lub w sposób ciągły we wszystkich materiałach marki. Zastosowanie key visual jest bardzo skutecznym sposobem na budowanie rozpoznawalności marki, a także długotrwałych relacji z klientami. W VINTAL łączymy naszą wiedzę marketingową z kreatywnym i czytelnym dla odbiorcy projektowaniem materiałów graficznych, dzięki czemu oferujemy naszym klientom możliwość stworzenia zapadającego w pamięć key visual.

Budowanie rozpoznawalności marki

Trafny sposób na przekazanie i utrwalenie wartości firmy

Wyróżnienie atutów marki poprzez odpowiedni przekaz

Wyeksponowanie identyfikacji wizualnej w unikalny sposób

Asset 5

Key visual

Nasz zespół zidentyfikuje każdy istotny symbol firmy i stworzymy dla niego kreację, która go wyróżni, doda emocji i znaczenia dla odbiorcy. Prezentujemy nowatorskie podejście i pracujemy zgodnie z aktualnymi trendami rynku.

Aby prowadzić rozpoznawalne i jednolite kampanie reklamowe wprowadzenie key visual jest bardzo pożądane, a wręcz konieczne. Dobrze stworzony key visual można zaadaptować na wszelkiego rodzaju nośniki: opakowania, plakaty, ulotki, banery w Internecie, materiały marketingowe, karty lojalnościowe itp. Wiele światowych marek w swoich przekazach reklamowych w skuteczny sposób posługuje się key visual.

Oferta

 • Analiza firmy i branży poprzedzająca proces projektowania KV.
 • Unikalne kreacje graficzne odzwierciedlające wartości firmy.
 • Key visual możliwy do adaptacji na różnorodne nośniki.
 • Spójne przekazy dla komunikacji marketingowej Twojej marki.

Niepowtarzalny przekaz reklamowy

Zadbaj o unikalny i niepowtarzalny przekaz, który raz zobaczony pozostanie z odbiorcą na bardzo długo. Przekaż poprzez KV odpowiednie emocje i wartości i dotrzyj do swojej grupy docelowej w najszybszy możliwy sposób.

Wizerunek firmy

Zbuduj wizerunek firmy, którą nie sposób pomylić z żadną inną. Wywołaj pożądane skojarzenia u swoich odbiorców. Dzięki key visual w głowach Twoich klientów pojawi się mnóstwo pozytywnych skojarzeń związanych z Twoją marką.

Profesjonalizm

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia fachowców i zaprezentuj swoją markę w profesjonalny sposób. Komunikacja marketingowa z zastosowaniem KV stosowana jest przez największe firmy z całego świata – dorównaj im.

Skontaktuj się z nami

  VINTAL
  ul. Strzelecka 5
  42-600 Tarnowskie Góry
  Godziny otwarcia
  Pon. – Pt. | 9:00 - 17:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.