Asset 1

Postaw na unikalny branding Twojej firmy

Identyfikacja wizualna i branding to jedne z podstaw budowania wiarygodności i profesjonalnego wizerunku każdej firmy. Ciekawe i spójne projekty graficzne są jej fundamentem. Bez identyfikacji wizualnej marka pozostaje anonimowa i słabiej rozpoznawalna przez potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Wizytówki, logo, papier firmowy, zdjęcia na stronie internetowej i gadżety reklamowe powinny stanowić spójną całość i współgrać z tożsamością firmy, a także wyznawanymi w niej wartościami. Jednocześnie jest bardzo ważne, by projekty graficzne związane z kompleksową identyfikacją marki przybierały atrakcyjną oraz zgodną z aktualnymi trendami formę. Tylko w ten sposób będą czytelne dla współczesnego odbiorcy.

Kompleksowa identyfikacja Twojej firmy

Zasób 1

Profesjonalny wizerunek na wszystkich elementach identyfikacji wizualnej

Zasób 1

Wzrost rozpoznawalności marki i zaufania klientów oraz partnerów

Zasób 2

Podkreślenie lub zbudowanie tożsamości firmy oraz jej wartości

Identyfikacja wizualna

Tworzymy logotypy, wizytówki, plakaty, ulotki oraz kompletną identyfikację wizualną dla jednostek samorządowych i przedsiębiorstw. Nasze projekty graficzne zapewnią niepowtarzalny wizerunek każdej marce.

Identyfikacja wizualna i branding to jedne z podstaw budowania wiarygodności i profesjonalnego wizerunku każdej firmy. Ciekawe i spójne projekty graficzne są jej fundamentem. Bez identyfikacji wizualnej marka pozostaje anonimowa i słabiej rozpoznawalna przez potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Oferta

 • Stworzymy spójny wizerunek firmy obecny na wszystkich elementach identyfikacji wizualnej.
 • Wykonamy projekt logotypu, który stanie się wyrazistym symbolem firmy.
 • Stworzymy czytelne i atrakcyjne wizytówki, które podkreślają profesjonalizm w oczach partnerów biznesowych.
 • Wykonamy projekt graficzny papieru firmowego, materiałów reklamowych i strony internetowej.
Zasób 1
Asset 1

Wizerunek marki

Zbuduj z nami spójny wizerunek Twojej firmy (Corporate Identity), który podkreśli jej ofertę i tożsamość. Spraw, by Twoje logo zostało zapamiętane. Zbuduj wiarygodną i profesjonalną markę.

Zasób 1

Nowatorskie projekty graficzne

Zadbaj o atrakcyjne projekty graficzne związane z identyfikacją wizualną Twojej marki. Sprawimy, że będą one zgodne z obecnymi trendami, a jednocześnie nowatorskie i kreatywne.

Zasób 1

Kompleksowość

Spraw, by wszystkie materiały drukowane i elektroniczne do klientów zachowały spójny design oraz były jednakowo czytelne i zrozumiałe. W ten sposób pokażemy, że jesteś godnym zaufania partnerem.

Skontaktuj się z nami

  VINTAL
  ul. Strzelecka 5
  42-600 Tarnowskie Góry
  Godziny otwarcia
  Pon. – Pt. | 9:00 - 17:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.