Asset 1

Postaw na unikalny web design

Specjalizujemy się w projektowaniu intuicyjnych i atrakcyjnych stron internetowych, każda stworzona przez nas strona jest tworzona w oparciu o najnowsze trendy i indywidualne potrzeby klientów. Niezależnie czy tworzymy stronę dla małej firmy, czy stronę dla dużego przedsiębiorstwa – zawsze pracujemy z dużym zaangażowaniem. Tworząc strony internetowe dbamy o właściwą konstrukcję, intuicyjną obsługę, efektowną grafikę i teksty, które dobrze się pozycjonują.

001

Profesjonalna strona, która zachęci do kontaktu nowych klientów

002

Grafika i hasła reklamowe przyciągające uwagę

seo friendly

SEO friendly - strony przyjazne przeglądarce

004

Nowy wizerunek w sieci i umocnienie pozycji na rynku

Asset 1

Strony internetowe

Badania jasno wskazują, że internauta potrzebuje zaledwie 20 sekund, aby ocenić stronę i podjąć decyzję, czy na niej pozostać. Dlatego tak ważne jest pierwsze wrażenie, jakie strona www zrobi na odwiedzających.

Strona internetowa nie jest jedynie wizytówką, ale również daje możliwość dotarcia do nowych klientów, poprawia komunikację z aktualnymi, a także przyczynia się do redukcji kosztów na reklamę. Potencjalni klienci oceniają firmę przez pryzmat jej strony internetowej, dlatego chcąc zaistnieć w świadomości odbiorców jako rzetelna i profesjonalna firma powinno się budować jak najlepszy wizerunek w sieci poprzez nowoczesną i estetyczną stronę www.

Oferta

 • Proste strony typu one page
 • Zaawansowane strony firmowe
 • Mobilne strony internetowe
 • Landing pages
 • Portale internetowe
Zasób 1

Reklama w Internecie

W ramach usług uzupełniających w VINTAL zajmiemy się promowaniem Twojej strony w Internecie. Koszty kampanii internetowej są znacznie niższe niż reklama w tradycyjnych mediach. Zainwestuj w kampanię AdWords i pozycjonowanie stron, by przy niższym budżecie pozyskiwać większą liczbę klientów. Monitoruj efekty kampanii, którą możesz optymalizować na bieżąco.

Reklama Google

Skorzystaj z możliwości jakie dają AdWords, remarketing oraz display network. Reklama google działa błyskawicznie, dzięki czemu trafiasz do nowych odbiorców natychmiast. Dodatkowo dzięki zastosowaniu różnorodnych form reklamy efekty ulegają wielokrotnemu wzmocnieniu.

Pozycjonowanie SEO

Wybierz najkorzystniejszą dla Ciebie formę pozycjonowania strony. Na efekty kampanii trzeba poczekać kilka tygodni, jednak reklamując się w Internecie w ten sposób, osiągasz w wyszukiwarce pozycję, która pozwoli Ci trwale zdobywać klientów i budować rozpoznawalność. Pozwól nam zoptymalizować Twoją stronę.

Skontaktuj się z nami

  VINTAL
  ul. Strzelecka 5
  42-600 Tarnowskie Góry
  Godziny otwarcia
  Pon. – Pt. | 9:00 - 17:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.